Meble kuchenne Royal Frigg, czyli tradycja w najlepszym wydaniu

Czasem poranek bywa wyjątkowo trudny, szczególnie podczas jesiennych, pochmurnych dni. Możesz go uratować pożywną owsianką lub świeżo zaparzoną kawą – stylowo urządzona, klasyczna kuchnia będzie idealnym miejscem na poprawę nastroju. Ponadczasowe, tradycyjne fronty emanują harmonią i poczuciem bezpieczeństwa, a nowoczesne systemy użyte w serii Royal Frigg zapewnią Ci maksymalny komfort podczas śniadania.

Meble z tej linii wykonano z wysokiej klasy drewna dębowego, które doda Twojej kuchni szyku – zwłaszcza w połączeniu z dekoracyjnymi frezami. Możesz wybrać kolor frontów, blatów, korpusów oraz rodzaj uchwytów. Wszystkie propozycje z katalogu w linii Royal Frigg wpisują się w kanon klasycznych aranżacji – również jeśli chodzi o bryły szafek. Dzięki temu w prosty sposób zaprojektujesz tradycyjną kuchnię, którą będziesz cieszyć się przez lata.

Szafki oraz półki wyposażono w nowoczesny system Cargo oraz oświetlenie LED. To prosty sposób na oszczędność czasu, miejsca i energii, co przyda się zwłaszcza w pomieszczeniu, gdzie przygotowujesz posiłki.

Wymiary
Do pobrania