Meble Royal Gladio – rodzinna kuchnia w klasycznej odmianie

W tradycyjnych, ponadczasowych wnętrzach poczujesz spokój i harmonię. Pozwolą Ci się wyciszyć, a także stworzą rodzinną atmosferę, którą możesz cieszyć się razem z bliskimi. Dlatego takie aranżacje dobrze sprawdzą się w kuchni. Właśnie tam, oprócz przygotowywania aromatycznych posiłków, siadacie razem do stołu i cieszycie się wspólnymi chwilami. Z linią Royal Gladio wykreujesz klasyczne pomieszczenie dostosowane do potrzeb Twojej rodziny.

Pomyśl o swojej wymarzonej kuchni – gdzie znajdują się szafki wiszące, stojące lub narożniki? W jakim miejscu najwygodniej będzie Ci korzystać ze zlewu czy z piekarnika? A może chcesz zabudować sprzęt AGD, aby nie kontrastował z klasyczną kuchnią? Wszystko jest możliwe. Wybierasz barwy frontów, korpusów oraz blatów – możesz zestawić podobne odcienie lub przełamać kolorystykę. Decydujesz również o uchwytach, które będą dopełnieniem całej zabudowy.

Linia Royal Gladio wyróżnia się nowoczesnymi systemami ułatwiającymi pracę w kuchni. Przestronne szuflady z wewnętrznymi przegrodami pozwolą Ci dobrze zorganizować akcesoria i zyskać mnóstwo miejsca. Dzięki ekologicznym lampom LED, zaoszczędzisz również energię.

Wymiary
Do pobrania