Świeży zapach w swoim domu

Zachęcamy do zakupu niewielkich saszetek do odświeżania. To doskonała alternatywa dla odświeżaczy i podobnych produktów. Dyskretna i niedroga saszetka zapachowa, na długo zmieni zapach w Twojej kuchni lub pokoju. Zapach może utrzymać się nawet kilka tygodni.


Dlaczego warto?

Saszetka do pomieszczeń to produkt, który bez wątpienia jest najprostszym sposobem na nadanie naszym pomieszczeniom ładnego zapachu. Wystarczy zerwać z niej folię ochronną by zapach zaczął się wydobywać. Saszetkę można przykleić przy pomocy taśmy klejącej. W zależności od wielkości pomieszczenia i cyrkulacji powietrza, nawet na wiele tygodni wypełni się ono ładnym zapachem.

Ładny zapach w domu poprawia komfort zamieszkiwania i sprawia, że w pomieszczeniu przebywa się z dużo większa przyjemnością. Jeśli zależy Wam na ładnym zapachu w pomieszczeniu, zachęcamy do zakupu saszetek. Oprócz saszetki o zapachu kwiatu czereśni, posiadamy w ofercie również saszetki o innych kompozycjach zapachowych. Zachęcamy do zakupu. Saszetka do pomieszczeń to dobry wybór.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Głębokość 0,3 cm
Pojemność 5,5 g
Szerokość 11,8 cm
Waga 0.006 kg
Do pobrania