Saszetka zapachowa Wanilia i bergamotka - zapominamy o przykrym zapachu

Szukasz sposobu na subtelne odświeżenie zapachu w pomieszczeniu lub szafie? Wyciągane z niej ubrania mają tępą woń “starej szafy”? Tęsknisz za intrygującymi mieszankami przypraw i kwiatów? Przyda Ci się saszetka zapachowa Wanilia i bergamotka, którą z łatwością “zainstalujesz” w swoim domu.

Aromatyczne saszetki to dobrodziejstwo, które docenią wszyscy, którzy choć raz zmagali się z nieprzyjemną wonią ubrań, które zbyt wiele czasu spędziły w zamkniętej przestrzeni szafy. Jest trudna do wywietrzenia i drażniąca zwłaszcza, gdy w pośpiechu poranka musimy maskować ją perfumami. Mając saszetki zapachowe z linii Pachnąca Szafa możemy pożegnać się z nieświeżym zapachem. Subtelna mieszanka wanilii i bergamotki urzeka odrobiną słodyczy i delikatnie pobudza. Z łatwością odświeży atmosferę zamkniętej szafy i małych pomieszczeń.

Aplikacja saszetki nie sprawi Ci żadnych trudności. Ozdobiono ją kolorowymi nadrukami kwiatów. Poznaj zapachy całej i serii i ciesz się małymi-wielkimi rozwiązaniami, które tak dobrze sprawdzają się w domu. Pojemność saszetki wynosi 5,5 g.

Wymiary
Waga 0.008 kg
Do pobrania