Meble kuchenne Sentima Pierwsza Miłość – z miłości do tradycji

Praktyczne rozwiązania to niezbędny element każdej kuchni. Dzięki nim dobrze zorganizujesz czas poświęcany na przygotowywanie posiłków oraz domową przestrzeń, a codzienne gotowanie stanie się proste i przyjemne. Nowoczesne wyposażenie mebli kuchennych nie wyklucza jednak ich szykownego, klasycznego designu. Kuchnia Sentima Pierwsza Miłość jest na to doskonałym dowodem.

Meble z linii Sentima Pierwsza Miłość to inwestycja na lata. Wykonano je z wysokiej jakości płyty MDF, wzmocnionej dodatkowo folią PCV. Wewnątrz znajdziesz liczne systemy ułatwiające codzienność – m.in. nowoczesny system organizacji szuflad czy oświetlenie LED.

W tej serii czeka na Ciebie duży wybór kolorów frontów. Który z nich wybierzesz? Gładkie, pastelowe barwy z pewnością rozbudzą Twoją wyobraźnię i przyniosą mnóstwo inspiracji. Stonowane odcienie doskonale sprawdzą się w rustykalnych lub prowansalskich aranżacjach. Wystarczy, że dobierzesz odpowiednie dodatki i stylowa kuchnia gotowa! Ale to nie wszystko. Decydujesz także o kolorze korpusów oraz blatów. Dowolnie mieszaj odcienie i baw się stylami lub stwórz harmonijną zabudowę. Możesz puścić wodze fantazji i wykreować klasyczną kuchnię, która zadowoli Cię w każdym detalu i będzie z Tobą na długie lata.