Serwetki 3-w Police – dekoracyjne serwetki dla dzieci

Twój smyk uwielbia bawić się w „policjantów i złodziei”? A może w przyszłości chce zostać strażakiem? Większość dzieci w pewnym wieku przechodzi etap fascynacji służbami mundurowymi. Jeśli i Twój maluch należy do tej grupy, z pewnością przypadną mu do gustu śliczne serwetki 3-w Police.

Spójrz, jak wiele się dzieje na tych serwetkach! Jest policjant z radiowozem, strażak z wozem strażackim i ratownik z ambulansem. Są nawet znaki drogowe i sygnalizatory ustawione wzdłuż krętej jezdni. Dobrze znane motywy w bajecznej kolorystyce sprawią, że dziecko chętnie sięgnie po serwetkę i nauczy się nią posługiwać podczas posiłku. To mocneserwetki 3-warstwowe, więc skutecznie umyją ubrudzone rączki i buzię – idealnie sprawdzą się podczas przyjęcia urodzinowego, gdy głównym posiłkiem jest tort z kremem. Jedno opakowanie zawiera 20 serwetek w rozmiarze 33x33.

Serwetki dla dzieci polecamy na tematyczne imprezy, w których motywem przewodnim są służby mundurowe. Jednak nadruk jest tak interesujący, że dziecko chętnie wykorzysta serwetki także do zabawy – może wycinać poszczególne elementy i wklejać je do bloku rysunkowego, tworząc w ten sposób obrazkowe historyjki.

Police - wymiary
Szerokość 33 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał papier