Różowe siedzisko – nowa wersja popularnego taboretu

Stołek, taboret… to nie brzmi zbyt atrakcyjnie, prawda? We współczesnym designie nawet tak niepozorny mebel jak stołeczek może jednak zwracać na siebie uwagę i zapraszać swoim wyglądem do relaksu. Różowe siedzisko znakomicie odnajdzie się w wielu nowoczesnych salonach, garderobach czy sypialniach. Jedno spojrzenie na jego puchatą poduchę z miękkiego materiału przypominającego welwet wystarczy, by ulec urokowi tego mebla.

Różowo-złote siedzisko uzupełni aranżację przynajmniej w kilku miejscach mieszkania. Idealnie sprawdzi się jako dopełnienie toaletki. Możesz też postawić je w przedpokoju. Stylowy taboret z poduszką nada temu pomieszczeniu wyrazistości, a jednocześnie ułatwi domownikom i gościom zdejmowanie i wkładanie butów. Poduszkę da się wyjąć. Możesz wykorzystać ją jako puf lub dodatek na sofę, a stelaż zmienić szybko w kwietnik lub stolik kawowy.

Złoto-różowe siedzisko ma wymiary 35 x 35 x 38 cm, dzięki czemu zmieści się nawet w niedużych mieszkaniach. Nieużywane, również nie zajmie wiele miejsca – po prostu wsuń je pod biurko, stół albo ustaw w kącie. Stołeczek dostępny jest również w czarno-szarej wersji kolorystycznej.

Velvet - wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 38 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał metal/tworzywo sztuczne