Silikonowa forma do babek Anide – idealne ciasto bez wysiłku

Babka to ciasto, które lubią chyba wszyscy – jest łatwe do wykonania, a przy tym świetnie pasuje do kawy. W upieczeniu tej idealnej pomoże Ci silikonowa forma do babek Anide.

Tylko odpowiednie naczynie jest w stanie nadać babce charakterystyczną postać pofalowanego kopczyka pustego w środku. Forma marki Florentyna odwzorowuje tradycyjny kształt tego ciasta, a przy tym zapewnia mnóstwo praktycznych właściwości. Forma silikonowa do pieczenia babek jest bardzo odporna na zarysowania. Masa nie przywiera do tworzywa, więc nie musisz smarować formy tłuszczem, a po upieczeniu szybko wyjmiesz ciasto bez uszkadzania go. Z łatwością umyjesz ją (bez szorowania) i wysuszysz. Elastyczna foremka zmieści się niemal wszędzie, co zapewnia wygodne jej przechowywanie.

Jeśli często robisz domowe ciasta, silikonowa forma na babkę będzie najlepszą inwestycją w Twoje hobby. Upieczone w niej babki uzyskają idealne brzegi i ozdobny kształt, dzięki czemu zrobią furorę podczas świąt oraz innych uroczystości. Silikon dobrze znosi mrożenie, więc w formie możesz przygotować także babki lodowe.

Wymiary
Szerokość 10 cm
Średnica 24 cm
Wysokość 24 cm
Waga 0.19 kg
Do pobrania