Skrzynka do przechowywania drewniana HOME MADE 26x16x11 cm

Najważniejsze informacje:

DO PRZECHOWYWANIA - Ozdobna, praktyczna skrzynia do przechowywania różnych przedmiotów. Skrzynka ma wymiary 26 x 16 x 11 cm.

DREWNIANA - Wykonana w całości z naturalnego drewna. Skrzynka posiada prostokątny kształt i dwa uchwyty ulokowane z boku skrzynki. Dzięki uchwytom możemy w łatwy sposób przenieść skrzynkę wraz z zawartością.

PRZYDATNA - Idealna do przechowywania wszelkich drobiazgów, kosmetyków, artykułów biurowych czy elementów garderoby. Można postawić ją na półce, komodzie czy biurku.

UNIWERSALNA - Nadaje się do przechowywania artykułów spożywczych, może służyć jako pojemnik na owoce lub warzywa. Może być również wykorzystana na przyprawy kuchenne oraz różne drobiazgi.

DEKORACYJNA - Sprawdzi się jako element dekoracyjny w domu, ale również w biurze. Będzie doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza. Świetnie prezentować się w niej będą rośliny np. zioła.

Drewniana skrzynka do przechowywania różnych przedmiotów. Wykonana z naturalnych materiałów, jest wytrzymała i solidna. Skrzynka jest wielofunkcyjna, gdyż może być stosowana zarówno do owoców i warzyw, jak i do przechowywania drobnych produktów codziennego użytku, czy artykułów biurowych. Sprawdzi się również jako dekoracja, która wpasuje się do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. W naszej ofercie również inne rozmiary. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

  • Materiał: drewno
  • Długość: 26 cm
  • Szerokość: 16 cm
  • Wysokość: 11 cm
  • Waga (g): 277
  • Kolor dominujący: beżowy
Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 11 cm
Do pobrania