Słój z kranikiem – docenisz go w czasie letnich przyjęć i pikników

Ciepła pogoda sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu. Promienie słońca i łono natury to sceneria, która napełni Cię pozytywną energią i doda sił witalnych. Zwłaszcza jeśli obok będziesz mieć swoich bliskich! Wspólny czas najlepiej urozmaicić orzeźwiającymi napojami i przepysznymi przekąskami. Potrzebujesz pojemnego słoika, w którym przechowasz słodką lemoniadę lub sok? Wystarczy, że na wypad zabierzesz ze sobą specjalny słój z kranikiem!

Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się podczas letnich spotkań pod chmurką. Powstał z myślą o grillach, piknikach czy innych imprezach na otwartej przestrzeni. Pomieści aż 5 litrów płynu! Wygodne zamknięcie szczelnie zabezpieczy napój i ochroni go przed czynnikami zewnętrznymi oraz owadami. Funkcjonalny kranik pozwoli Ci z kolei łatwo nalać odpowiednią porcję do szklanki bez obawy rozlania napoju.

Akcesorium wyróżnia się modnym designem, który nie umknie uwadze Twoich bliskich. Doskonale zaprezentuje się na środku stołu, zwłaszcza jeśli włożysz do środka listki świeżej mięty lub plasterki cytryny.

Wymiary
Średnica 18,5 cm
Wysokość 28,5 cm
Pojemność 5l
Do pobrania