Słuchawki BLACK BUXTON – słuchawki z innowacyjnymi rozwiązaniami

Lubisz trenować przy dźwiękach muzyki? Szukasz słuchawek, które nie wypadną z ucha podczas ćwiczeń? Wybierz słuchawki BLACK BUXTON z silikonowymi nakładkami, które dopasowują się do budowy ludzkiego ucha. Dzięki temu możesz się w pełni skupić na różnych aktywnościach sportowych bez konieczności przerywania ćwiczeń, aby poprawić wypadające słuchawki.

Nowoczesne słuchawki posiadają wyjątkowo pojemną baterię, która wyróżnia się długim czasem pracy. Pojemność 110 mAh umożliwia nieprzerwane słuchanie muzyki do 8 godzin, a w trybie czuwania słuchawki mogą funkcjonować nawet przez 300 godzin. Dopełnieniem imponujących osiągów słuchawek jest wbudowany moduł bluetooth v4.1, który pozwala na bezprzewodową transmisję sygnału ze smartfonu lub laptopa oddalonego o 10 metrów.

Bezprzewodowe słuchawki docenią miłośnicy nowoczesnego designu. Końcówki słuchawek są ze sobą połączone cienkim, dyskretnym przewodem. Na uwagę zasługuje panel sterowania dźwiękiem, którego forma przypomina trójkąt z zaokrąglonymi rogami.

Yenkee Black Buxton - wymiary
Waga 0.082 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne