Sofa 2 os. Ambient – Twoja oaza odpoczynku

Po całym dniu pełnym napięcia, pośpiechu i meczących zadań marzysz o relaksie w domowych warunkach? A może szukasz mebla, który doskonale sprawdzi się podczas spotkań z bliskimi? Stylowa sofa Ambient jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Wysokiej jakości, staranne wykonanie oraz gustowna kolorystyka mebla zagwarantują jego długą żywotność i piękny wygląd. Idealnie zaprezentuje się w przestrzeni salonu urządzonym w stylu klasycznym, minimalistycznym, skandynawskim, a także nowoczesnym.

Do wykonania konstrukcji sofy użyto metalu w kolorze czarnym. Tapicerka została stworzona z materiału kokos RV23. Wymiary mebla to 67 × 98 × 171 cm, głębokość siedziska wynosi 72 cm, a jego wysokość 42 cm.

Sofa Ambient świetnie spełni swoją funkcję jako samodzielny element wypoczynkowy. Posiada wygodny podłokietnik oraz wystarczająca ilość miejsca dla dwóch osób. Jeśli zależy Ci na stworzeniu harmonijnej aranżacji i szukasz dodatkowych produktów, które możesz umieścić w pomieszczeniu, koniecznie sprawdź pozostałą kolekcję Ambient!

Wymiary
Głębokość 98 cm
Szerokość 171 cm
Wysokość 67 cm
Waga 70 kg
Do pobrania