Sofa 2 os. Harry – subtelny mebel z duszą

Kochasz niebanalne aranżacje z charakterem? Jeśli tak, to z pewnością docenisz oferowaną sofę Harry! To propozycja dla wnętrz nawiązujących do stylu skandynawskiego, retro, vintage, a także klasycznego. Gustowna, harmonijna budowa oraz przyjemna w dotyku tapicerka zabiorą Cię w podróż do krainy relaksu i pełnowymiarowego odpoczynku. Umieść mebel w przestrzeni przestronnego przedpokoju bądź salonu, gdzie stworzy przyjemny klimat i wyjątkową atmosferę. Możesz mieć pewność, że na długo zachowa swój piękny wygląd oraz stanie się nieodłącznym elementem Twojego wystroju!

Podstawą sofy jest wytrzymałe drewno bukowe. Tkanina, jaką obito mebel to szary bez-Rv96. Wymiary wynoszą 72 × 65 × 123 cm. Głębokość siedziska to 40 cm, a jego wysokość 41 cm.

Sofa Harry jest komfortową przestrzenią dla dwóch osób. To świetny kandydat na spotkania w gronie najbliższych oraz przyjemne wieczory w towarzystwie filmu czy książki. Jeśli marzysz o stworzeniu spójnego układu mebli, koniecznie sprawdź pozostałe elementy z kolekcji Harry!

Wymiary
Szerokość 65 cm
Wysokość 72 cm
Głębokość 123 cm
Waga 50 kg
Do pobrania