Sofa 3 os. Ambient – synonim wygody i wyjątkowego stylu

Wyobraź sobie salon, w którym znajdziesz nieziemsko wygodny mebel przeznaczony do odpoczynku po dniu pełnym wyzwań – idealnym kandydatem jest dostępna w ofercie sofa 3-osobowa Ambient! Jest to model, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i stylowych wnętrzach. Wysoka jakość wykonania oraz doskonale dopasowana kolorystyka sprawią, że produkt zagości u Ciebie na dobre! Jego charakter świetnie wpasuje się do nowoczesnych, skandynawskich, klasycznych oraz minimalistycznych aranżacji. Nie może go u Ciebie zabraknąć!

Konstrukcję sofy wykonano z drewna bukowego. Tkanina, na którą składa się tapicerka mebla to kokos RV21. Całkowite wymiary wynoszą 67 × 98 × 228 cm. Głębokość siedziska to 72 cm, a jego wysokość 42 cm.

Wykorzystaj niepowtarzalny potencjał sofy Ambient i stwórz z jej udziałem wymarzone wnętrze Twojego salonu. Doskonałym pomysłem na aranżację jest dopasowanie jej z pozostałymi elementami wyposażenia z kolekcji Ambient – to przepis na prawdziwie stylową przestrzeń!

Wymiary
Głębokość 98 cm
Szerokość 228 cm
Wysokość 67 cm
Waga 75 kg
Do pobrania