Sofa Amethyst - minimalistyczna sofa jako dodatkowe miejsce do siedzenia

Estetyczna sofa Amethyst to idealny mebel do kącika wypoczynkowego. W połączeniu z odpowiednio dobranymi pufami lub fotelami stworzy niebanalną aranżację. To też dobre rozwiązanie kwestii dodatkowych miejsc do siedzenia. Może stać w każdym pokoju, a najlepiej sprawdza się w salonie. Jest idealnym miejscem na wypoczynek. Pasuje do aranżacji minimalistycznych, klasycznych i nowoczesnych.

Wygodne poduchy oparciowe sprawią, że każda godzina spędzona na sofie stanie się przyjemnością. Możesz z niej oglądać film w telewizji, albo czytać książkę. Wysokie podłokietniki są idealne by się na nich wesprzeć.

Jeśli chodzi o budowę sofy Amethyst, to w oczy rzuca się czarna metalowa rama, która stanowi nowoczesną ozdobę mebla. Oparcie, siedzisko i poduszki wypełnione są sprężyną falistą, pianką poliuretanową, silikonem. Prosty design, bez ozdób cechą charakterystyczną sofy. Wymiary wynoszą: 217 x 94 x 84 cm.

Sofa dobrze wygląda w eleganckich, nowoczesnych wnętrzach. Łatwo dopasujesz ją do prostych mebli z różnych materiałów np. z elementami metalowymi.

 

Cechy szczególne mebla:
- Sofa 2-osobowa
- Sprężyny faliste i pianka wysokoelastyczna siedzisku - sprawiają, że mebel jest bardzo komfortowy
- Nowoczesny design, do każdego wnętrza
- Rama metalowa czarna,
- Tapicerowane plecy
Wymiary
Szerokość 167 cm
Wysokość 84 cm
Głębokość 94 cm
Waga 47 kg
Do pobrania