Sofa Amethyst - minimalistyczna sofa, która zapewni ci wypoczynek

Sofa Amethyst ma elegancki, minimalistyczny design, który łatwo dopasowuje się do reszty umeblowania. Może stać właściwie w każdym pokoju. Najlepiej pasuje do salonu, szczególnie w miejscu, w którym chętnie odpoczywamy po całym dniu. Idealnie komponuje się z wystrojem minimalistycznym, nowoczesnym i klasycznym.

Szerokie podłokietniki i ergonomiczne poduchy oparciowe zapewniają maksimum wygody. Jeżeli szukasz stylowego miejsca do siedzenia do swojego salonu, sofa Amethyst z pewnością świetnie się sprawdzi. Można zestawić ją z podobnymi w stylu pufami.

Ciekawym elementem wykonania sofy Amethyst jest metalowa rama podtrzymująca całość. To nadaje nowoczesnego akcentu meblowi. Wypełnienie sofy stanowią: sprężyny faliste, pianka wysokoelastyczna (siedzisko), pianka poliuretanowa i pas tapicerski (oparcie), silikon i pianka poliuretanowa (poduszki). Design mebla jest uniwersalny, a nogi dodają mu lekkości. Wymiary wynoszą: 217 x 94 x 84 cm.

Doskonale komponuje się z klasycznymi meblami i tak samo dobrze wygląda w otoczeniu tych nowoczesnych z elementami metalowymi (np. regały, stoliki).

 

Cechy szczególne mebla:
- Sofa 3-osobowa
- Szerokie, podłokietniki i wysokie oparcie - zapewniają najwyższy komfort użytkowania
- Sprężyny faliste i pianka wysokoelastyczna siedzisku, sprawiają że mebel jest bardzo wygodny
- Nowoczesny design, do każdego wnętrza
- Rama metalowa czarna
- Tapicerowane plecy
Wymiary
Szerokość 217 cm
Wysokość 84 cm
Głębokość 94 cm
Waga 61 kg
Do pobrania