Nowoczesność w pięknej formie

Sofa Atena to wyjątkowo ładny i oryginalny model, łączący w sobie nowoczesne rozwiązania z klasycznym designem. Pasuje do różnych aranżacji - od klasycznej, przez nowoczesną i eklektyczną do glamour. Odnajdzie się w salonie, sypialni, pokoju dziennym. Wygląda efektownie i stylowo.

Sofa zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania, a dzięki mechanizmowi DL bardzo łatwo się rozkłada, przygotowując miejsce do nocnego wypoczynku. Praktyczny pojemnik na pościel charakteryzuje się łatwym dostępem i pojemnością. To sofa idealna na relaks w dzień i w nocy.

Wypełnienie stanowi sprężyna falista i pianka HR. Kształt sofy wyróżnia ją spośród innych, głównie za sprawą ciekawie wyprofilowanych boków, wykończonych oryginalną lamówką. Niewielkie czarne stopki ze ślizgaczami lekko podnoszą bryłę mebla. Głęboki granat miłego w dotyku obicia nadaje meblowi elegancji. Wymiary: 230 × 100 × 105 cm.

Ozdobne jaśki w srebrzystym odcieniu ładnie kontrastują z ciemnym obiciem. Sofa idealnie współgra z meblami w kolorze białym i z jasnego drewna. Dobrze na jej tle prezentują się dodatki w różnych odcieniach niebieskiego.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa 3-osobowa z funkcją spania
• Zastosowanie sprężyn kieszeniowych w połączeniu ze sprężynami falistymi gwarantuje wysoki komfort wypoczynku
• Funkcja spania codziennego dzięki zastosowaniu automatu DL zapewnia lekkie rozkładanie sofy do spania oraz łatwy dostęp do pojemnika na pościel
• Tył mebla w tkaninie meblowej
Wymiary
Szerokość 230 cm
Wysokość 150 cm
Głębokość 100 cm
Waga 96 kg
Do pobrania