Sofa Avatele LUX 3DL- wygoda podczas długich seansów

Właśnie wyszedł najnowszy sezon Waszego ulubionego serialu? Koniecznie wygospodarujcie kilka godzin, przygotujcie przekąski i zasiądźcie na sofie Avatele. To ona wydzieli doskonałe, komfortowe miejsce do wielogodzinnego oglądania filmów i seriali.

Sofa Avatele zaskoczy Cię komfortowym siedziskiem wypełnionym sprężyną falistą i pianką. Pianka kształtka, która znajduje się w poduszkach oparciowych, dopasowuje się do ciała i daje najlepsze podparcie wszystkich odcinków kręgosłupa. Znużona oglądaniem? Możesz podeprzeć ramiona o wygodne podłokietniki. 

Sofa z funkcją spania to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią funkcjonalne meble. Powierzchnia spania równa 140x199 cm pozwoli wyspać się dwóm osobom. Pojemnik na pościel to sprawdzone miejsce do przechowywania nie tylko kołdry i poduszek, ale też odzieży sezonowej, zabawek i świątecznych ozdób.

Ozdobne przeszycia na poduszkach oparciowych i podłokietnikach wyróżniają sofę do salonu spośród innych mebli tapicerowanych. Jej ozdobą  są  drewniana ramka u podstawy siedziska i podłokietników oraz  solidne nóżki.

Sofę Avatele możesz zestawić z ławą, stolikiem kawowym lub dużym kwiatkiem, np. monsterą, ustawioną na podłodze lub kwietniku. Sposobów na aranżację jest bardzo wiele, Ty zdecyduj, który znajdzie zastosowanie u Ciebie. 

 

Cechy szczególne mebla:
- Sprężyny faliste w siedzisku- poprawa komfortu użytkowania,
- Funkcjonalna skrzynia z pojemnikiem,
- Funkcja rozłożenia sofy- zwiększona powierzchnia użytkowania,
- Ozdobne przeszycia- zwiększona wytrzymałość tkaniny, estetyka wyglądu,
- Ozdobne stopki- estetyka wyglądu,
- Ozdobna drewniana ramka- estetyka wyglądu,
- Zdejmowane poduszki oparciowe- zwiększona powierzchnia użytkowa,
- Wysokiej jakości pianka- poprawa komfortu użytkowania
Wymiary
Szerokość 230 cm
Wysokość 93 cm
Głębokość 94 cm
Waga 78.4 kg
Do pobrania