Sofa Benos - wypoczywaj stylowo i komfortowo

Estetyczna i bardzo stylowa sofa Benos ma szansę być prawdziwą ozdobą salonu. Trudno wyobrazić sobie reprezentacyjny pokój w mieszkaniu bez mebli tapicerowanych. Sofa Benos wnosi powiew elegancji do wnętrz, a przy tym jest wygodna. Rozwiązuje też kwestię dodatkowych siedzeń podczas spotkań towarzyskich. Najlepiej odnajduje się w aranżacjach nowoczesnych, klasycznych i glamour.

Poduchy oparciowe są niezwykle wygodne, a wąskie podłokietniki nie zabierają zbyt wiele miejsca, dzięki czemu mebel świetnie wygląda również w niewielkich pomieszczeniach i zyskuje więcej powierzchni do siedzenia. Estetyczna tkanina obiciowa podnosi walory wizualne mebla.

Sofa Benos to połączenie klasyki z nowoczesnością. Ergonomiczne poduszki oparciowe dostosowują się do pleców, dając im wytchnienie na dłuższy czas. Oparcie wypełnia drobno pocięta pianka (tzw. frytka), siedzisko i materac to z kolei sprężyna falista i pianka HR. Estetyczny design uzupełniają metalowe stopki, optycznie dodające meblowi lekkości. Sofa ma wygodny mechanizm rozkładania DL i obszerny pojemnik na pościel. Wymiary wynoszą: 210 × 100 × 100 cm. Powierzchnia spania: 190 × 145 cm.

Świetnie prezentuje się w towarzystwie nowoczesnych mebli z elementami metalowymi lub w stylu glamour. Pasuje również do mebli na połysk. Wraz z pufami i niskim nowoczesnym stolikiem może tworzyć estetyczny kącik wypoczynkowy.


Cechy szczególne mebla:
- Komfortowa i funkcjonalna sofa stanowi stylowy akcent w każdym wnętrzu
- Komplet poduch oparciowych idealnie dopasowuje się do pleców zapewniając im optymalne podparcie
- Wąskie podłokietniki, pozwolą Ci oszczędzić miejsce i ustawić sofę nawet w niewielkich pomieszczeniach
- Dzięki wypełnieniu siedzisk wysokiej jakości pianką HR i sprężyn falistych zapewnia wygodę siedzenia i komfort wypoczynku
- Mebel oparty jest na metalowych nóżkach, dzięki czemu nabiera wizualnej lekkości
- Dodatkowym atutem jest lekkie rozkładanie DL i obszerny pojemnik na pościel
Wymiary
Szerokość 210 cm
Wysokość 100 cm
Głębokość 100 cm
Waga 100 kg
Do pobrania