Kanapa Diego Bis – oryginalne przełamanie prostoty

Dla tych, którzy cenią proste, geometryczne formy i funkcjonalność mebli stworzyliśmy komfortową kanapę Diego Bis. To na niej rozsiądziesz się w niewielkiej kawalerce lub w pokoju nastolatka, w którym liczy się przemyślane zagospodarowanie dostępnej powierzchni.

Ponadprzeciętną wygodę użytkowania zapewnia podwójne sprężynowanie siedziska i funkcji spania. Zostały one wyposażone w sprężyny faliste i pocket. Poduszki oparciowe wypełnione pianką ciętą będą optymalnym podparciem dla pleców. W kieszeni na boku bazowej kanapy do salonu możesz schować pilot, książkę lub ulubiony kolorowy magazyn. To także dobra skrytka na przekąski, po które chętnie sięgasz w trakcie oglądania telewizji.

Nadchodzi noc, a goście nie wychodzą? Zaoferuj im nocleg na wygodnej kanapie z funkcją spania. Jednolita i równa powierzchnia spania równa 145x200 cm to komfort wypoczynku dla dwojga. Pojemnik na pościel sprawdzi się w bezproblemowym przechowywaniu kołdry i poduszek.

Ozdobą kanapy Diego Bis są dwie duże poduszki oparciowe z charakterystycznym, ukośnym przeszyciem oraz jedna dekoracyjna poduszka.

 

Cechy szczególne mebla:
• Duża powierzchnia spania pozwoli na komfortowy wypoczynek
• Zastosowanie podwójnego sprężynowania siedziska i funkcji spania w połączeniu z wysokiej jakości pianką PUR zapewnia wygodę użytkowania
• Wygodne siedzisko i poduszki pozwolą się zrelaksować
• Pojemnik na pościel dodatkowo podnosi funkcjonalność mebla

Wymiary
Głębokość 98 cm
Szerokość 208 cm
Wysokość 98 cm
Do pobrania