Sofa Dora Lux 3DL – wizualna lekkość

Brakuje Ci miejsca do odpoczynku i szukasz mebla, który nie tylko będzie towarzyszył Ci podczas relaksu, ale też spotkań z bliskimi? Dobrze trafiłeś! W nowoczesnym salonie lub pokoju nastolatka możesz ustawić wygodną sofę Dora Lux, która przyciąga uwagę swoim „lewitującym” siedziskiem.

Jeżeli o nim mowa, to jest wypełnione sprężyną bonell i pianką, co sprawia że rozsiądziesz się na nim wygodnie. Materac funkcji też wypełniliśmy bonellem, więc możesz cieszyć się jednorodną powierzchnią spania. Dwie duże poduchy oparciowe, wypełnione pianką ciętą i silikonem, zapewniają elastyczne dopasowanie do krzywizn ciała i optymalne podparcie kręgosłupa.

Czym zaskoczy Cię sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel? Funkcjonalnością! W zaledwie kilka chwil, dzięki podnośnikom, rozkłada się i tworzy powierzchnię spania 134 x 190 cm, co pozwoli przenocować 2 osoby. Duży pojemnik na pościel pomoże w przechowywaniu kołdry i poduszek.

Mebel osadzono na stopkach tworzywa, a ciekawym akcentem są podłużne pasy na poduszkach oparciowych i podstawie.

Sofa Dora Lux o wymiarach 193 x 92 x 86 cm to dobre rozwiązanie do niewielkiej kawalerki lub pokoju nastolatka, gdzie nie przytłoczy wnętrza, a wydzieli praktyczną przestrzeń do wypoczynku.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Sprawnie i lekko działający automat wspomagający - wygoda rozkładania
• Sprężyny bonellowe w siedzisku i materacu czyli całej powierzchni spania - komfortowe i jednorodne spanie
• Nieduże gabaryty – zwiększona możliwość aranżacji niedużych przestrzeni