Sofa Elo  1DL.P – wygoda w wersji kompakt

Szukasz pomysłu na aranżacje pokoju dziecka? Z pewnością nie może w nim zabraknąć praktycznej zabudowy i wygodnego miejsca do odpoczynku. Takie zapewni sofa Elo – niewielka, wygodna i przyciągająca spojrzenia stylem. 

Podczas codziennego odpoczynku docenisz siedzisko i materac funkcji wypełnione sprężyną falistą i pianką. Praktyczne oparcie zapewnia ochronę przed zabrudzeniem ściany, a także zapewnia stabilne podparcie pleców. W zestawie otrzymujesz 2 poduszki ozdobne, jedną poduszkę oparciową  (pianka cięta i silikon).

Sofa z funkcją spania rozkłada się szybko i wygodnie, tworząc powierzchnię spania równą 84 x 196 cm. Do wykorzystania masz również pojemnik na pościel – praktyczną przestrzeń nie tylko na kołdrę i poduszkę, ale też zabawki lub odzież sezonową.

Masz ograniczony metraż? Kompaktową sofę o wymiarach 88 x 80 x 146 cm możesz ustawić nawet w niewielkim pokoju lub tym, które dzieli ze sobą rodzeństwo. Wówczas na co dzień dysponujesz dużą powierzchnią dywanu lub podłogi, na której można rozłożyć gry planszowe lub rozwijać inne, ciekawe hobby.

Sofa młodzieżowa Elo wprowadzi do pokoju nieco koloru, pozostawiając dużą przestrzeń do codziennego użytkowania. Praktyczna, kompaktowa i „urocza” – taka właśnie jest.

Sofa dostępna w wersji lewo i prawostronnej (na zamówienie).

 


Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Mechanizm spania wsparty na stopkach - ułatwione rozkładanie
• Nieduże gabaryty - zwiększona moliżwość aranżacji niedużych przestrzeni
• Oparcie - zapewnia ochronę przed chłodem zimnej ściany i stabilne podparcie
• Ozdobna poduszka i wstawki na skrzyni w kontrastowym kolorze podkreślają dziecięcy charakter mebla
• Dostępna również wersja lewostronna
Wymiary
Waga 56 kg
Do pobrania