Sofa Fino Lux 3DL - elegancka i trapezowa

Szukasz prostej, ponadczasowej, a przy tym praktycznej sofy? W Twoim salonie nie może zabraknąć naszego modelu - sofy Fino. Jeżeli się przyjrzysz, to jej bryła ma kształt trapezu, o węższej podstawie. Taki design to przede wszystkim zasługa odchylonych podłokietników.

W trakcie odpoczynku z pewnością docenisz wypełnienie siedziska i materaca funkcji sprężynami falistymi. Siedzisko wzbogacone jest o dodatkową warstwę pianki wysokoelastycznej, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej komfortowe. Dwie duże poduszki oparciowe wypełniono jednolitą formatką pianki PU, dzięki czemu zachowują swój kształt, dając stabilne podparcie. W razie potrzeby możesz je zdjąć, zwiększając tym samym powierzchnię użytkową sofy trzyosobowej.                

Sofa z funkcją spania rozkłada się szybko i bezproblemowo dzięki mechanizmowi na podnośnikach. W ten sposób w kilka chwil zmienisz codzienny mebel w idealne miejsce noclegowe dla dwojga. Nie musisz odsuwać mebla od ściany, mechanizm oparcia WallFree zapewnia bezpieczne rozłożenie mebla. Powierzchnia spania równa 141 x 199 cm oraz praktyczny pojemnik, czynią mebel funkcjonalnym i praktycznym. Sofa z podłokietnikami zaopatrzona jest w dodatkowe stopki z regulacją wysokości, wysuwane automatycznie w trakcie otwierania, zapewniające stabilne podparcie dla funkcji spania i dopasowanie do podłoża. Podczas składania docenisz taśmę, która ułatwi złożenie oparcia.

Sofę Fino osadzono na stabilnych, metalowych nóżkach, które zapewnią długotrwałą, stabilną podstawę. Możesz ją ustawić solo lub przełamać fotelem, pufem w innym stylu. Ostateczny wygląd aranżacji zależy do Ciebie.

 


Cechy szczególne mebla:
- Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Sprężyny faliste na całej powierzchni spania- komfortowe spanie
- Zdejmowane poduszki oparciowe
- Mechanizm oparcia WallFree
Wymiary
Szerokość 242 cm
Wysokość 89 cm
Głębokość 96 cm
Waga 93 kg
Do pobrania