Bardzo stylowa i elegancka sofa jako ozdoba salonu

Sofa Halia to wyjątkowy mebel wypoczynkowy. Jej niezwykle ciekawy design sprawia, że idealnie nadaje się ona do pomieszczeń w stylu klasycznym, vintage, a nawet glamour. Może stać w salonie, pokoju dziennym, sypialni. Jest niezwykle dekoracyjna, więc pozwala na stworzenie aranżacji jedynej w swoim rodzaju.

Atutami sofy Halia poza wyglądem, są: wygoda i komfort użytkowania, zapewniony dzięki mechanizmowi DL, pozwalającemu na szybkie rozścielanie łóżka. Pojemnik na pościel jest pojemny i bardzo praktyczny. Wysokie, lekko wygięte, wykończone ozdobną lamówką boki dodają meblowi interesującego wyglądu i pozwalają na wygodne ułożenie się na krótką drzemkę.

Siedzisko i materac wypełnione są pianką HR i sprężyną falistą, co zapewnia jednorodną powierzchnię do spania i siedzenia. Oparcie wypełnia pianka cięta. Metalowe nóżki to gwarancja stabilności przy jednoczesnym wrażeniu lekkości. Nietypowy, złotobrązowy odcień obicia to atut sofy. W komplecie znajdują się kontrastujące jaśki.

Sofa Halia i dodane do niej jaśki stanowią ozdobę bez żadnych dodatków. Jednak ustawienie jej przy meblach z ciekawymi okuciami i uchwytami, roślinami w dużych ozdobnych doniczkach lub na tle ściany z barwnym obrazem, podniesie jej atrakcyjność.

 Cechy szczególne mebla:
- Funkcja spania z mechanizmem DL - łatwe rozkładanie sofy
- Obszerny pojemnik na pościel
- Metalowe nóżki, dodają wizualnej lekkości
- Jednolicie wypełniony materac funkcji spania i siedziska tworzą równą powierzchnię spania
- Wykończenie poduszek i boków charakterystyczną lamówką
- 2 poduszki ozdobne w komplecie
Wymiary
Głębokość 100 cm
Szerokość 225 cm
Wysokość 105 cm
Waga 91 kg
Do pobrania