Idealna sofa do modnych, nowoczesnych pomieszczeń

Sofa Hestia pasuje do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Jej prosty design jest jej zaletą, pozwalającą na wykorzystanie jej w różnych aranżacjach. Sprawdzi się w salonie i sypialni, oferując miejsca do siedzenia i spania. To praktyczność i niebanalny wygląd w jednym.

Dzięki wąskim bokom sofa ma więcej powierzchni do spania i siedzenia. Mechanizm szybkiego i łatwego rozkładania znacznie ułatwi nam życie, gdy zechcemy rozścielić ją na noc do spania. Sofa posiada praktyczny i obszerny pojemnik na pościel i bieliznę nocną.

Wypełnienie sofy stanowią pianka HR i sprężyna falista, co przekłada się na jednorodną powierzchnię do spania. Poduchy oparciowe wypełnione pianką dostosowują się do kształtu ciała, co oznacza maksymalny komfort użytkowania. Musztardowy kolor obicia to jeden z najnowszych trendów kolorystycznych we wnętrzach. Nóżki sofy mają stalowy kolor i są wykonane z tworzywa. Wymiary mebla: 205 x 100 x 100 cm.

Do sofy dodane są jaśki w kolorze ciemnoniebieskim, co tworzy interesujący kontrast. Ĺ»ywy kolor sofy pozwala na ożywienie wnętrza w stonowanych, zgaszonych barwach.

 Cechy szczególne mebla:
- Sofa 3-osobowa z funkcja spania
- Praktyczny pojemnik na pościel
- Dwie duże poduchy na oparciu zapewniają idealne dopasowanie sylwetki
- Wąskie podłokietniki pozwolą oszczędzić miejsce w salonie czy pokoju dziennym
-
Wymiary
Szerokość 205 cm
Wysokość 100 cm
Głębokość 100 cm
Waga 91 kg
Do pobrania