Sofa Kamari LUX 3DL – komfort w dzień i w nocy
 

Rozkładana sofa Kamari to doskonały pomysł do salonu, który pełni również funkcję sypialni. Umożliwia nie tylko spokojny relaks z książką czy ulubionym serialem, lecz także głęboki sen w ciągu nocy.

Dzięki niewielkim wymiarom – 235 × 108 cm – sprawdzi się też w mniejszym pomieszczeniu, a jej wypełnienie zapewni Ci pełną wygodę. Sprężyny faliste i pianka umieszczone w siedzisku i oparciu powodują, że kanapę wyróżnia miękkość i przyjemność użytkowania. Ma to szczególne znaczenie w czasie snu, ponieważ powierzchnia spania równa 150 × 195 cm jest jednolita, co sprzyja komfortowemu wypoczynkowi. Zmiana tej trzyosobowej sofy w przestronne łóżko zajmie krótką chwilę dzięki mechanizmowi rozkładania na podnośnikach.

Zwróć jeszcze uwagę na symetryczną, dekoracyjną formę mebla. Miękkie poduchy oparciowe i dwie poduszki ozdobne są estetyczne, a przy tym praktyczne – przyjemnie będzie oprzeć na nich plecy. Stabilne podparcie dla ramion gwarantują podłokietniki. Całość wieńczą ozdobne przeszycia i metalowe, czarne nogi.

W dużym pojemniku pomieścisz kołdrę i poduszkę oraz inne tekstylia – dodatkowe miejsce do przechowywania to kolejny atut sofy z funkcją spania.

Cechy szczególne mebla:

·         Sprężyny faliste w siedzisku i materacu – jednorodna powierzchnia spania

·         Pojemnik na pościel – zwiększona możliwość przechowywania

·         Ozdobne szwy jednoigłowe – harmonijny i estetyczny wygląd

·         Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania

·         Ozdobne stopki metalowe – zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania

W komplecie 2 poduszki ozdobne

Wymiary
Głębokość 108 cm
Szerokość 235 cm
Wysokość 93 cm
Waga 83 kg
Do pobrania