Sofa Kratos – ponadczasowa stylistyka

Urządzasz salon ale nie masz pomysłu na sekcje wypoczynkową? Niezależnie od aranżacji najlepiej postawić na prostotę, która zawsze wygląda schludnie i zachwycająco. Wybierz sofę Kratos, która zachwyca są ponadczasową formą.

Geometryczne kształty i wypełnienie siedziska i materaca pianką wysokoelastyczną oraz sprężyną falistą, czynią sofę do salonu nie tylko efektowną, ale też wygodną. O podparcie pleców zadbają poduszki oparciowe i dekoracyjne, zaś subtelnie profilowany podłokietnik pozwoli oprzeć ramiona utrzymując prawidłową postawę ciała.

Zastanawiasz się czy sofa Kratos się rozkłada? Oczywiście! Wspomaga ją automat, który pozwala rozłożyć sofę z funkcją spania. W ten sposób zyskujesz powierzchnię równą 145x190 cm, która stworzy optymalne miejsce wypoczynku dla 2 osób. Do dyspozycji masz pojemnik na pościel, w którym możesz przechować kołdrę i poduszki tak, aby mieć je zawsze przy sobie na wypadek niezapowiedzianej wizyty przyjaciół.

Osadzona na drewnianych nogach sofa Kratos wyróżnia się ozdobnymi przeszyciami i pikowaniem, które podkreślają jej nowoczesny, elegancki styl.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel.
• Sprawnie i lekko działający mechanizm wspomagający rozkładanie
• Zdejmowane poduszki oparciowe-zwiększona powierzchnia użytkowania
• Ozdobne stopki drewniane- trwałość i estetyka wyglądu
• Tył sofy w tkaninie meblowej
• Ozdobne wciągi i przeszycia na poduszkach oparciowych tworzą harmonijny i estetyczny wygląd