Sofa Laja – prostota, która zawsze się sprawdza

W otoczeniu wielu barw na zasłonach, poduszkach ozdobnych, dywanie czy wazonach, przyda się równoważący „spokojny” mebel tapicerowany. Prosta sofa Laja sprawdzi się w kawalerce, salonie i pokoju nastolatka. Jej oszczędna bryła i stonowana kolorystyka będzie doskonałym tłem dla kolorowych ozdób.

Proste, gładkie siedzisko oraz materac funkcji wypełnione sprężynami bonell i pianką poliuretanową będzie komfortowym miejscem do codziennego relaksu. Dwie duże poduszki oparciowe wypełniono pianką ciętą i silikonem, dzięki czemu są elastyczne i dopasowują się do krzywizn ciała.

Sofa z funkcją spania jest wyposażona w mechanizm rozkładania na podnośnikach, dzięki czemu szybko zmienia się z codziennego mebla w miejsce noclegowe. Jednolite wypełnienie siedziska i materaca funkcji tworzy jednorodną powierzchnię spania o powierzchni 133x191 cm. W dużym pojemniku na pościel zmieści się nie tylko kołdra i poduszki, ale także zapasowy komplet poszewek czy koc.

Nie wiesz jaki mebel wybrać do nowoczesnej aranżacji? Sofa Laja sprawdzi się w każdym wnętrzu, tworząc praktyczne siedzisko oraz efektowne dopełnienie pomieszczenia.

 

Wymiary
Szerokość 191 cm
Wysokość 92 cm
Głębokość 82 cm
Waga 70 kg
Do pobrania