Sofa MAGIC – awangarda wśród tapicerek

Masz pomysł na aranżację salonu, ale kompletnie nie potrafisz wyobrazić sobie, jaki mebel powinien zostać gwiazdą wnętrza? Jeżeli mówimy o strefie relaksu, nie może w niej zabraknąć sofy Magic, która odmieni wygląd wnętrza pawie jak za dotknięciem różdżki.

Miękkie i wygodne siedzisko to zasługa wypełnienia go sprężyną falistą i pianką. To samo połączenie wykorzystaliśmy w oparciu, dlatego po rozłożeniu mebla zyskujesz równą powierzchnię spania. Duże poduszki oparciowe będą podporą dla pleców, a podłokietnikowe dla ramion.

Sofę z funkcją spania przekształcisz w dodatkowe miejsce noclegowe. Pomoże w tym automat DL. Po rozłożeniu zyskujesz powierzchnię spania równą 140 x 200 cm, co zapewni komfortowe warunki dla 2 osób. Łatwy dostęp do pojemnika na pościel czyni go praktycznym dodatkiem do wykorzystania – możesz w nim przechować nie tylko pościel, ale też swetry czy plecak na czas przerwy wakacyjnej.

Podkreśleniem stylu nowoczesnej sofy są pionowe przeszycia na krawędziach poduszek i siedziska, które nadają jej efektownego i eleganckiego wyglądu.

Trzyosobową sofę Magic możesz ustawić w pobliżu ławy, fotela lub lampy podłogowej. Jej prosty i nienaganny styl sprawia, że jest uniwersalna i wkomponuje się w przytulny salon oraz pokój młodzieżowy.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Ozdobne pionowe przeszycia na poduszkach oparciowych, podłkietnikach i siedzisku
• Uchwyt ułatwiający skłądanie i rozkładanie oparcia
Wymiary
Szerokość 200 cm
Wysokość 92 cm
Głębokość 94 cm
Waga 80 kg
Do pobrania