Sofa Merla – królowa wśród sof

Jaka jest sofa Merla? Dostojna, smukła, wygodna… i przede wszystkim zachwycająca! To na niej usiądziesz z filiżanką herbaty, spotkasz się z przyjaciółką i odpoczniesz po trudnym dniu w pracy.

Co odpowiada za wysoki komfort? W siedzisku znajdują się sprężyny bonell oraz sprężyna falista, dzięki czemu jest sprężyste i elastyczne. Sprężynę bonell, w duecie z pianką, znajdziesz także w oparciu. Dwie duże poduszki oparciowe, wysokie podłokietniki i poduszki ozdobne zapewniają niebywały stopień wygody podczas codziennego odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi.

Myślisz, że Cię niczym nie zaskoczy? Przekonaj się! Sofa z funkcją spania rozkłada się dzięki mechanizmowi wspomagającemu (DL). Pociągnij do siebie spód sofy i stwórz miejsce noclegowe dla dwóch osób. Sofa Merla posiada powierzchnię spania równą 147x195 cm. Pościel możesz przechowywać w dedykowanym pojemniku.

Ozdobne wciągi i guziki w poduszkach, dwie poduszki ozdobne i profilowane podłokietniki zachwycają i przyciągają spojrzenia, dzięki czemu sofa Merla skupia całą uwagę.

 

Cechy szczególne mebla
- Sofa z funkcją spania i pojemnkiem na pościel.
- Sprawnie i lekko działający mechanizm wspomagający rozkładanie.
- Połączenie pianki poliuretanowej z włókniną silikonową w wypełnieniu poduszek oparciowych- wysoki komfort oparcia i zwiększona trwałość poduszki.
- Ozdobne wciągi w poduszkach oparciowych-estetyka wyglądu.
- Łatwy dostęp do pojemnika.
- Drewniane nóżki.
Wymiary
Szerokość 234 cm
Wysokość 92 cm
Głębokość 102 cm
Waga 102 kg
Do pobrania