Kwintesencja elegancji w każdym wnętrzu

Sofa Midland to model idealny dla każdego miłośnika wysmakowanej elegancji i komfortu. Jej prosty, nienachlany design nie zdominuje pomieszczenia, tylko będzie stylowym akcentem. Dopasuje się do wystroju w stylu klasycznym i nowoczesnym. Salon, sypialnia, pokój dzienny - tam odnajdzie się najlepiej.

Sofa kojarzy się z wygodą dzięki poduchom oparciowym, które są duże, wygodne i ergonomiczne. Dają wytchnienie podczas relaksu z filmem czy książką. Wygodny pojemnik na pościel rozwiązuje problem porządku. Możesz zmieścić tam również koce lub inne rzeczy. Idealna jako miejsce do siedzenia podczas towarzyskiego spotkania.

Wypełnienie sofy stanowią: pianka HR i sprężyna falista. Ozdobne wciągi i pikowania na poduchach oparciowych nadają sofie eleganckiego i efektownego wyglądu. Dość wysokie nóżki wysmuklają bryłę mebla i ułatwiają sprzątanie. Nóżki są z drewna, kolor do wyboru: buk, biały, wenge, orzech. Kolor tkaniny obiciowej to spokojny odcień niebieskiego. Wymiary: 220 x 90 x 90 cm.

Do kompletu z sofą Midland należą dwa jaśki w kolorze gołębiej szarości, co stanowi ciekawą ozdobę. Można dorzucić dodatkowe poduszki lub wzorzysty koc dla ożywienia całości.

 Cechy szczególne mebla:
- Sofa 3-osobowa z funkcją spania
- Dwie duże poduchy oparciowe - maksymalny komfort wypoczynku
- Sofa wyposażona w automat ułatwiający rozkładanie oraz obszerny pojemnik na pościel
- Solidne drewniane nóżki
- Ozdobne wciągi na poduszkach oparciowych
Wymiary
Szerokość 220 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 90 cm
Waga 92 kg
Do pobrania