Sofa PORTOFFINO – komfortowe miejsce dla 2 osób

Elegancki salon, stylowy gabinet lub strefa wypoczynkowa i lobby w hotelu lub korporacji. Wszędzie tam sprawdzi się efektowna sofa Portoffino, która wydzieli miejsce dla dwóch osób. Mebel stanowi idealne dopełnienie sofy trzyosobowej lub fotela z tej linii, ale równie dobrze wygląda solo lub w towarzystwie efektownego stolika kawowego i lampy podłogowej.

Sofę na metalowych nóżkach wyróżnia ponadczasowy, prosty design przełamany dużymi poduszkami oparciowymi z ozdobnymi przeszyciami. To one podkreślają nowoczesny charakter mebla i pozwolą go postawić także w aranżacji w stylu glamour. Wysoki komfort to zasługa siedziska wypełnionego sprężyną falistą i pianką. Dzięki temu możesz wygodnie się rozsiąść, a ramiona oprzeć o wysokie i proste podłokietniki.

Sofa bez funkcji spania ma prosty i ponadczasowy kształt przez co wpisze się w niemal każdy wystrój. Kompaktowa sofa o wymiarach 131 x 78 x 93 cm zmieści się we wnęce, w niewielkim gabinecie i poczekalni.

Dwuosobowa sofa Portoffino wsparta jest na metalowych, wizualnie lekkich nóżkach, przez co wpisze się w nowoczesne aranżacje i te w stylu glamour. Całość prezentuje się efektownie i z powodzeniem ozdobi każde wnętrze – salonu, hotelowego lobby lub strefy relaksu w biurze.

 


Cechy szczególne mebla:
• Sofa 2-osobowa
• Sprężyny faliste w siedzisku- poprawa komfortu użytkowania
• Ozdobne przeszycia- zwiększona wytrzymałość tkaniny, estetyka wyglądu
• Ozdobne stopki- estetyka wyglądu
• Wysokiej jakości pianka- poprawa komfortu użytkowania
Wymiary
Szerokość 131 cm
Wysokość 78 cm
Głębokość 93 cm
Waga 49 kg
Do pobrania