Sofa PORTOFFINO – trzyosobowe miejsce wypoczynkowe

Urządzasz swój wymarzony salon i chcesz by był nowoczesny, odrobinę glamour, ale w wyważony sposób? Rozumiemy to! Dlatego stworzyliśmy sofę Portoffino, która łączy estetykę i komfort! Mebel możesz postawić solo lub w duecie z fotelem (lub kilkoma!).

Sofę na metalowych nóżkach wyróżnia ponadczasowy, prosty design przełamany dużymi poduszkami oparciowymi z ozdobnymi przeszyciami. To one podkreślają nowoczesny charakter mebla i pozwolą go postawić także w aranżacji w stylu glamour. Wysoki komfort to zasługa siedziska wypełnionego sprężyną falistą i pianką. Dzięki temu możesz wygodnie się rozsiąść, a ramiona oprzeć o wysokie i proste podłokietniki.

Ponadczasowy kształt i styl sofy bez funkcji spania wpisze się w niemal każdy wystrój. Nowoczesna sofa o wymiarach 183 x 78 x 93 cm na dobre zagości w przestronnym lobby, domowym salonie lub w restauracjach.

Trzyosobową sofę Portoffino pokochasz Ty i Twoja rodzina. To idealne miejsce na spotkania z bliskimi i codzienny relaks. Mebel osadzono na metalowych nóżkach, przez co wpisze się w nowoczesne aranżacje i te w stylu glamour. Całość prezentuje się efektownie i z powodzeniem ozdobi każde wnętrze, od domowego salonu, aż po przestrzenie biurowe.

 


Cechy szczególne mebla:
• Sofa 3-osobowa
• Sprężyny faliste w siedzisku- poprawa komfortu użytkowania
• Ozdobne przeszycia- zwiększona wytrzymałość tkaniny, estetyka wyglądu
• Ozdobne stopki- estetyka wyglądu
• Wysokiej jakości pianka- poprawa komfortu użytkowania
Wymiary
Głębokość 93 cm
Szerokość 183 cm
Wysokość 78 cm
Waga 57 kg
Do pobrania