Estetyczna sofa Reja z funkcją spania

Elegancka i praktyczna sofa Reja to prawdziwa gratka dla miłośników stylu glamour i nowoczesności, ponieważ jej wyjątkowy design łączy w sobie estetyczne walory obydwu tych stylów. Idealna do salonu, sypialni i eleganckiego gabinetu. Jest zgrabna i sprawia wrażenie lekkiej. Z łatwością stworzysz z nią eleganckie stylizacje.

Sofa Reja jest wygodna do siedzenia i spania, co zapewnia wypełnienie, a komfortowe poduchy oparciowe dadzą ulgę plecom po ciężkim dniu. Ponad to sofa posiada wygodny mechanizm rozkładania DL i obszerny pojemnik na pościel, w którym możesz schować również koce.

Wnętrze sofy Reja wypełniają sprężyna falista i pianka HR, to dlatego wypoczywanie na niej jest tak komfortowe. Metalowe stopki dodają lekkości. Dekoracją mebla są pikowania na bokach, a całości dopełnia ozdobna lamówka na bokach, poduchach oparciowych i jaśkach. Wymiary wynoszą: 225 × 100 × 110 cm, powierzchnia spania: 190 × 145 cm.

Sofa Reja dobrze komponuje się z innymi meblami w stylu glamour z elegancką tkaniną obiciową w otoczeniu dodatków z elementami srebra lub złota.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania
• Siedzisko wypełnione pianką HR i sprężynami falistymi - wygoda siedzenia i komfort wypoczynku
• Mebel oparty jest na metalowych nóżkach, dzięki czemu nabiera wizualnej lekkości
• Dodatkowym atutem jest lekkie rozkładanie DL i obszerny pojemnik na pościel
• W komplecie 2 poduszki ozdobne
Wymiary
Szerokość 225 cm
Wysokość 110 cm
Głębokość 100 cm
Waga 91 kg
Do pobrania