Kanapa Rino Bis – zachwyca detalami

Nowoczesne wnętrza wymagają odpowiedniej oprawy w postaci dobrze dobranych mebli i dodatków. W centrum swojego salonu, w gabinecie i pokoju nastolatka – wszędzie tam sprawdzi się nowoczesna i kompaktowa kanapa Rino Bis.

Wiesz co sprawia, że kanapa Rino Bis jest tak wygodna? Podwójnie sprężynowane siedzisko i funkcja spania. To właśnie sprężyny pocket i sprężyny faliste w połączeniu z pianką tworzą idealną kompozycję, która podnosi komfort użytkowania mebla na co dzień. Podobnie poduszki oparciowe wypełnione pianką ciętą, to one odpowiadają za podparcie pleców. Do dyspozycji masz także poduszki podłokietnikowe.

A pod osłoną nocy kanapa z funkcją spania przekształca się w miejsce noclegowe. Automat wspomagający ułatwi jej rozkładanie i stworzenie powierzchni spania równej 147x202 cm. Duża i równa powierzchnia pozwoli się wyspać 2 osobom. A pościel? Możesz przechować w dedykowanym pojemniku.

Kanapa Rino Bis zachwyca ozdobnym wciągiem w poduszkach oparciowych oraz lamówką, która wykańcza poduszki podłokietnikowe. Ozdobna blenda na dole kanapy podkreśla jej nowoczesny charakter.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Duża powierzchnia spania pozwoli na komfortowy wypoczynek
• Zastosowanie podwójnego sprężynowania siedziska i funkcji spania w połączeniu z wysokiej jakości pianką PUR zapewnia wygodę użytkowania
• Wygodne siedzisko i poduszki pozwolą się zrelaksować
• Pojemnik na pościel dodatkowo podnosi funkcjonalność mebla
Wymiary
Szerokość 202 cm
Wysokość 98 cm
Głębokość 98 cm
Do pobrania