Sofa Scandic - elegancki design i komfort użytkowania

Sofa Scandic to bardzo estetyczny mebel, którego design czerpie z klasycznych modeli. W połączeniu z nowoczesnym wykonaniem zyskujemy element wyposażenia, który można dopasować do wielu aranżacji. Przykładowo – sofa Scandic sprawdzi się w wystroju klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim i vintage. Najlepiej pasuje do salonu i gabinetu.

Wygodne oparcie i równomiernie wypełnione siedzisko gwarantują maksymalny komfort użytkowania. Przyczyniają się do tego również odpowiednio wyprofilowane podłokietniki. Sofa jest niezwykle wygodna, a do tego bardzo stylowo wygląda.

Wypełnienie sofy Scandic to sprężyny faliste i pianka w siedzisku – co zapewnia bardzo komfortowe siedzenie – oraz pas tapicerski i pianka (oparcie). Design sofy jest zbliżony do klasycznego, oparcie jest odchylone i ozdobione przeszyciami i wciągami. Całości dopełniają wysokie dębowe nóżki, dzięki którym łatwo posprzątasz pod meblem. Solidna i przyjemna w dotyku tkanina obiciowa wygląda bardzo estetycznie. Wymiary wynoszą: 200 × 98× 90 cm.

Elegancka sofa Scandic idealnie prezentuje się w salonie klasycznym lub retro w towarzystwie np. foteli Scandic – razem mogą stanowić wspaniałą i stylową kompozycję! Pasuje również do innych mebli klasycznych i nowoczesnych.


Cechy szczególne mebla:
- Sofa w stylu skandynawskim
- Nieduże wymiary - możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
- Wyprofilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramienia i rąk
- Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia
- Sprężyny faliste w siedzisku czyli całej powierzchni siedzenia - komfortowe i jednorodne siedzenie
- Podwyższone stopki - ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
- Stopki drewniane, dębowe - estetyka wyglądu
Wymiary
Głębokość 90 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 98 cm
Waga 65 kg
Do pobrania