Nowoczesna sofa, która pasuje do wielu pomieszczeń

Sofa Solo to uniwersalny mebel, który wpasuje się w różne style wystroju wnętrz. Może być to aranżacja nowoczesna, klasyczna, eklektyczna czy nawet minimalistyczna. Odpowiednia do salonu, sypialni, pokoju dziennego, gabinetu. Sprawdzi się na niewielkich metrażach, jest więc idealna do jedno i dwu - pokojowych mieszkań.

Wygodna do siedzenia i spania, Solo jest świetną alternatywą dla klasycznej wersalki. Posiada trzy siedzące miejsca, wygodne oparcie i niewielkie podłokietniki, które nie zabierają miejsca, dzięki czemu sofę można wkomponować w różne miejsca. Mechanizm DL w funkcji spania pozwala na szybkie i wygodne rozścielenie łóżka.

Siedzisko, materac i oparcie są wypełnione pianką i sprężyną falistą. Dzięki temu zyskujemy jednolitą powierzchnię do spania. Praktyczny pojemnik rozwiązuje problem pościeli. Mebel ma wysokie, drewniane stopki w kolorze czarnym. Obicie ma oryginalny odcień ciemnej, morskiej zieleni.

Sofa solo wniesie trochę koloru w monochromatyczne aranżacje. Pasuje do ciemnych i jasnych wnętrz. Można ozdobić ją poduszkami w kolorowych poszewkach np. z motywami roślinnymi lub kwiatowymi. We wnętrzu w pastelowych barwach będzie stanowić intrygujący kolorystycznie akcent.

 

Cechy szczególne mebla:
• Prosty i elegancki kształt mebla pozwala do wkomponowania go do każdego wnętrza.
• Wąskie, minimalistyczne bo mebla sprawiają że, całość nie zajmuje zbyt dużo miejsca.
• W funkcji spania został zastosowany mechanizm typu DL, dzięki któremu wysuwanie leżanki jest bardzo łatwe.
• Sprężyny faliste w siedzisku i materacu czyli całej powierzchni spania - komfortowe i jednorodne spanie.
• Duży pojemnik - zwiększona możliwość przechowywania.
• Duża i wygodna powierzchnia spania z funkcją sprężynującą pozwala zastąpić klasyczne dwuosobowe łóżko.
• Smukłe wysokie stopki w kolorze czarnym nadają meblowi lekkości oraz ułatwiają utrzymanie czystości.