Sofa STELLA LUX 3DL – nadaj jej własny charakter

Urządzanie mieszkania może być fajną zabawą. Nie wierzysz? Wystarczy wybrać niezbędne meble, a resztę wyszperać na pchlim targu. Można tam znaleźć stary świecznik czy efektowny, perski dywan. Jesteś na etapie dobierania mebli? W salonie przyda się sofa Stella, o prostym i ponadczasowym designie.

Nowoczesna, ale prosta stylistycznie sofa rozkładana to sposób na odpoczynek na co dzień i od święta. Jednolite wypełnienie siedziska i materaca funkcji sprężyną falistą i pianką pozwoli komfortowo spędzić noc. Dwie duże poduszki oparciowe wypełnione pianką ciętą elastycznie dopasowują się do krzywizn ciała, zapewniając mu optymalne oparcie. Do podparcia ramion możesz wykorzystać poduszki podłokietnikowe.

Sofa z funkcją spania rozkłada się szybko i wygodnie, dzięki automatowi DL. To po jego rozłożeniu zyskujesz powierzchnię spania równą aż 142 x 205 cm! Duży pojemnik na pościel to nie tylko miejsce na pierzynę, ale też swetry lub inne przedmioty, na które zabrakło miejsca w szafie, a po które sięgasz okazjonalnie.

Prosta sofa Stella jest łatwa w aranżacji – nie potrzebuje wiele, ale jeżeli chcesz przełamać jej oszczędny charakter, wystarczy dołożyć ozdobne poduszki, które znajdziesz w naszej ofercie.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Funkcja rozkładania wyposażona w automat wspomagający
• Wygodne siedzisko i poduszki pozwolą się zrelaksować
• Sprężyny faliste na całej powierzchni spania w połączeniu z wysokiej jakości pianka PUR zapewnia wygodę użytkowania
Wymiary
Głębokość 95 cm
Szerokość 205 cm
Wysokość 87 cm
Waga 77 kg
Do pobrania