Sofa TOSKANIA – duża sofa wypoczynkowa dla 3 osób

Dom posprzątany, projekty zamknięte… czas na relaks? Rozsiądź się wygodnie na sofie Toskania, która jest centralnym punktem Twojej domowej strefy wypoczynkowej. Mebel zachwyci Cię stylem, komfortem i wykończeniem.  Możesz ustawić sofę solo, w duecie z sofą trzyosobową lub fotelem. Dopełnieniem może być kwadratowy stolik lub prostokątna ława.

Szeroka, trzyosobowa sofa pozwoli Ci ugościć rodzinę i bliskich. Rozsiądźcie się wygodnie na siedzisku wypełnionym sprężyną falistą i pianką. Gładkie, prostokątne poduszki oparciowe z pianki będą optymalnym oparciem kręgosłupa, a szerokie podłokietniki pozwolą Wam swobodnie oprzeć ramiona i przyjąć wygodną pozycję.

Jaka jest sofa nowoczesna? Prosta, ponadczasowa, elegancka i wygodna. Czego więcej można chcieć od mebla wypoczynkowego? Tego, żeby się komponował z innymi meblami, ale tego jesteśmy pewni. Sofa o wymiarach 200 x 78 x 93 cm świetnie sprawdzi się w towarzystwie jasnych i połyskujących mebli.

Sofę Toskania osadzono na metalowych, solidnych nóżkach, które tworzą stabilną podstawę. Całość prezentuje się efektownie i z powodzeniem ozdobi każde wnętrze – możesz postawić ją w domowym salonie lub hotelowym lobby.

 


Cechy szczególne mebla:
• Sofa 3-osobowa
• Sprężyny faliste w siedzisku- komfort użytkowania
• Ozdobne przeszycia- zwiększona wytrzymałość tkaniny, estetyka wyglądu
• Ozdobne stopki- estetyka wyglądu
Wymiary
Głębokość 93 cm
Szerokość 197 cm
Wysokość 78 cm
Waga 61 kg
Do pobrania