Sofa TOSKANIA – idealna na spotkania we dwoje

Dom posprzątany, projekty zamknięte… czas na relaks? Rozsiądź się wygodnie na sofie Toskania, która jest centralnym punktem Twojej domowej strefy wypoczynkowej. Mebel zachwyci Cię stylem, komfortem i wykończeniem.  Możesz ustawić sofę solo, w duecie z sofą trzyosobową lub fotelem. Dopełnieniem może być kwadratowy stolik lub prostokątna ława.

Sofa dwuosobowa to idealne miejsce do wypoczynku, gdy chcesz się odciąć od obowiązków w pracy i spokojnie napić się kawy. Rozsiądź się wygodnie na siedzisku wypełnionym sprężyną falistą i pianką. Gładkie, prostokątne poduszki oparciowe z pianki będą optymalnym oparciem kręgosłupa, a szerokie podłokietniki pozwolą Ci swobodnie oprzeć ramiona i przyjąć wygodną pozycję.

Ten model mebla wypoczynkowego odznacza się elegancją i doskonałym stylem, dlatego najlepszym otoczeniem dla niego jest nowoczesna aranżacja wnętrz. Niewielkie rozmiary sofy 148 x 78 x 93 cm przełamują 2 szerokie podłokietniki. Całość nie przytłoczy małego pomieszczenia, a jednocześnie praktycznie je zagospodaruje.

Sofę Toskania osadzono na metalowych, solidnych nóżkach, które tworzą stabilną podstawę. Całość prezentuje się efektownie i z powodzeniem ozdobi każde wnętrze – możesz postawić ją w domowym salonie, hotelowym lobby lub w biurze.

 


Cechy szczególne mebla:
• Sofa 2-osobowa
• Sprężyny faliste w siedzisku- poprawa komfortu użytkowania
• Ozdobne przeszycia- zwiększona wytrzymałość tkaniny, estetyka wyglądu
• Ozdobne stopki- estetyka wyglądu
• Wysokiej jakości pianka- poprawa komfortu użytkowania
Wymiary
Szerokość 144 cm
Wysokość 78 cm
Głębokość 93 cm
Waga 57 kg
Do pobrania