Sofa Angie LUX 3DL – wypoczynek w prostej formie


Szukasz wygodnej kanapy z funkcją spania? Cenisz uniwersalny design? Dobrą propozycją będzie rozkładana sofa Angie. Z jednej strony mamy tu prostą formę, która współgra z wieloma stylami wnętrzarskimi, z drugiej ozdobne pikowania dodające sofie elegancji.

Trzyosobowa sofa Angie pasuje zarówno do salonu, jak i pokoju młodzieżowego. Ma wymiary 231 × 95 cm, więc nie zajmuje dużo przestrzeni – sprawdzi się też w mniejszym metrażu. W ciągu dnia posłuży jako komfortowe siedzisko, a nocą w kilka chwil zmienisz ją w przestronne łóżko o powierzchni spania wynoszącej 150 × 196 cm. Spokojnie wyśpią się tu dwie osoby. Wysoki standard nocnego wypoczynku gwarantują sprężyny bonellowe i pianka w siedzisku i materacu. Jednorodna płaszczyzna daje odpowiednie podparcie całej sylwetce.

Na efektowny wygląd mebla wpływa dekoracyjne pikowanie na przodzie i poduszkach oparciowych. Poduchy mają wypełnienie z silikonu i pianki, dzięki czemu są odpowiednio miękkie i sprężyste. Przyjemnie jest się o nie oprzeć, na przykład podczas oglądania filmu. Dodatkowy atut stanowi równa powierzchnia podłokietników.

Nowoczesna kanapa o minimalistycznej formie stanowi dobry sposób na ponadczasową aranżację. Możesz uzupełnić ją dekoracyjnymi poduszkami, całkowicie odmieniając jej styl.


Cechy szczególne mebla:

·      Sprawnie i lekko działający mechanizm rozkładania

·      Równa powierzchnia spania – komfort wypoczynku

·      Pojemniki na pościel – zwiększona możliwość przechowywania

·      Łatwy dostęp do pojemnika

Zdejmowane poduszki oparciowe – zwiększona powierzchnia użytkowania

Wymiary
Głębokość 95 cm
Szerokość 231 cm
Wysokość 89 cm
Waga 113.4 kg
Do pobrania