Sofa LEON – efektowna stylistyka w kompaktowej formie

 

Szukasz mebla, który imponuje lekkością, nowoczesnością i subtelnością? Mebla, który mimo niewielkich wymiarów dostarcza komfort i funkcjonalne rozwiązania? Sofa LEON jest prawdopodobnie, tym czego szukasz. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w tę unikalną i praktyczną część wyposażenia wnętrz.

 

Sofa LEON została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić Ci łatwość i wygodę użytkowania. Dzięki sprężynom bonellowym umieszczonym zarówno w siedzisku, jak i materacu zyskujesz spokojny i regenerujący wypoczynek.

 

Automat wspomagający rozkładanie to gwarancja szybkiego i wygodnego przekształcenia sofy LEON w łóżko o powierzchni 138 x 191 cm. Pojemnik sprawia, że przechowywanie rzeczy staje się łatwiejsze. Możesz ulokować w nim pościel, koce czy sezonowe ubrania, zachowując porządek w swoim salonie.

 

Prostokątny kształt poduszek nie tylko podkreśla nowoczesny wygląd sofy, ale również zapewnia optymalne wsparcie dla Twoich pleców, co jest niezwykle istotne podczas czytania książki czy oglądania filmu.

 

Ozdobne drewniane stopki nie tylko dodają elegancji sofie LEON, ale również zapewniają trwałość i stabilność, gwarantując, że będzie Ci ona służyć przez wiele lat.

 

Zdecyduj się na sofę LEON i przekonaj się, jak atrakcyjny design może iść w parze z wygodą i funkcjonalnością.

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     Niewielkie wymiary – 191 x 92 x 89 cm

●     Sprężyny bonellowe w materacu – jednorodna powierzchnia spania o wymiarach 138 x 191 cm

●     Sprawnie i lekko działający automat wspomagający rozkładanie

●     Pojemnik na pościel – dodatkowa przestrzeń do przechowywania

●     2 prostokątne i 2 podłokietnikowe poduszki w komplecie

●     Ozdobne drewniane stopki