Sofa Viena – komfort dla 2 osób

Jak urządzisz swój salon? Postawisz na klasykę czy nowoczesność? Jeżeli chciałbyś czegoś pomiędzy, to przedstawiamy stylową sofę Viena, która dopełni sekcję wypoczynkową w mieszkaniu. Drewniane nóżki, dodatkowe poduszki przy podłokietnikach, wysokie oparcie i zabudowane plecy sprawiają, że trudno obok niej przejść obojętnie.

Sofa dla dwóch osób prezentuje się uroczo, ale w czasie długiego użytkowania, to właśnie komfort jest dla nas najważniejszy. Odpowiada za niego siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną, sprężyną falistą i bonell. Wysokie oparcie z silikonu wzmocniono pasem tapicerskim, dzięki czemu zapewnia stabilne podparcie dla pleców. Profilowane podłokietniki i poduszki boczne zadbają o optymalne podparcie ramion.

Wiemy już, dlaczego sofa klasyczna jest taka wygodna, a co z wyglądem? Mebel wzmocniono szwami jednoigłowymi, które zwiększają wytrzymałość połączeń oraz wyposażono w drewniane nóżki, podkreślające klasyczny charakter mebla. Na uwagę zasługuje także tapicerowany tył, dzięki czemu sofę możesz ustawić nawet na środku pomieszczenia.

Sofę Viena możesz zestawić z sofą 3-osobową, a dodatkowo przysunąć do nich fotel. Dopasowane meble tapicerowane znajdziesz w naszej ofercie. Stwórz własny zestaw wypoczynkowy i ciesz się praktyczną i stylową strefą wypoczynku.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa 2-osobowa z wyskiem oparciem - stabilne podparcie dla pleców
• Sprężyny faliste w siedzisku - komfort użytkowania
• Ozdobne szwy jednoigłowe - zwiększona wytrzymałość szwów
• Drewniane nóżki - estetyka i wytrzymałość
Wymiary
Szerokość 153 cm
Wysokość 94 cm
Głębokość 100 cm
Waga 49 kg
Do pobrania