Sofa Zola LUX 3DL – wygoda w estetycznej formie


Wieczorny relaks w domowym zaciszu umili Ci rozkładana sofa Zola. Spójrz tylko na te miękkie poduszki oparciowe – miło będzie się w nich „zatopić” po dniu pełnym wrażeń. Do tego wciągająca lektura lub dobry film i można na chwilę oderwać się od całego świata.

Nowoczesna sofa z funkcją spania ma kompaktowe wymiary – 228 × 91 cm, więc sprawdzi się również w mniejszym metrażu. Stanowi doskonałe uzupełnienie kawalerki lub niewielkiego mieszkania, w którym pokój dzienny służy także jako miejsce nocnego odpoczynku.

Łatwo i szybko zmienisz kanapę w przestronne łóżko dzięki mechanizmowi rozkładania na podnośnikach. W siedzisku i materacu są sprężyny typu bonell i pianka, co daje jednorodną płaszczyznę spania równą 137 × 198 cm. Nie musisz martwić się o to, gdzie przechowasz pościel – sprawę ułatwi duży pojemnik.

Po złożeniu kanapa służy jako komfortowe siedzisko. Poduszki oparciowe wypełnione pianką ciętą i silikonem zapewniają odpowiednią ergonomię, a przy tym efektownie się prezentują. Całość uzupełniają 2 poduszki ozdobne dekoracyjne szwy jednoigłowe.

Trzyosobowa sofa Zola będzie centralnym meblem strefy wypoczynkowej. Uzupełnij ją o praktyczny stolik kawowy i klimatyczne oświetlenie, a stworzysz prawdziwą oazę spokoju!
 

Cechy szczególne mebla:

  • Sofa z funkcją spania i pojemnikiem, mechanizm rozkładania na podnośnikach, 2 poduszki oparciowe, 2 poduszki ozdobne
  • Sprawnie i lekko działający automat wspomagający rozkładanie – wygoda rozkładania
  • Sprężyny bonell w siedzisku i materacu – jednorodna powierzchnia spania
  • Pojemnik na pościel – zwiększona możliwość przechowywania
  • Równa powierzchnia podłokietników – stabilne i komfortowe podparcie
  • Ozdobne szwy jednoigłowe – harmonijny i estetyczny wygląd
  • W komplecie 2 poduszki ozdobne