Sofa ZULIA LUX 3DL – kompaktowa i pikowana

Dla osób aktywnych, które lubią czasem przysiąść przed telewizorem, dla osób celebrujących  wypoczynek i dla tych, którzy spędzają dużo czasu w domu – sofa Zulia jest dla wszystkich. Jej prosta, elegancka budowa wpisze się w wiele aranżacji.

Przyszedł czas na maraton filmowy? Zostawiłaś sobie sezon ulubionego serialu? Rozsiądź się wygodnie na sofie do salonu i oddaj się przyjemnościom. Duże i wygodne poduchy oparciowe wypełniono pianką, dzięki czemu są elastyczne i łatwo dopasowują się do sylwetki dając jej optymalne podparcie. Do tego siedzisko i materac funkcji wypełniono sprężynami bonell, co podnosi komfort użytkowania mebla.

Sofa z funkcją spania rozkłada się szybko i wygodnie. To za sprawą automatu na podnośnikach. W ten sposób w ciągu chwili zyskujesz jednolitą powierzchnię spania o wymiarach 145x200 cm, idealną dla 2 osób. Pościel dotychczas przechowywałaś w szafie? Teraz możesz mieć ją pod ręką – w dedykowanym, dużym pojemniku.

Kompaktową sofę Zulia zdobią wciągi i przeszycia w siedzisku i oparciu. To one nadają charakteru i harmonijnego wyglądu. Tył mebla został estetycznie wykończony w tkaninie meblowej, dzięki czemu możesz ją postawić nawet na środku pomieszczenia.

 

Cechy szczególne mebla:
Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Duże wygodne poduchy oparciowe – z ozdobnym pikowaniem
Wygodna funkcja spania
Biały duży pojemnik na pościel
Sprężyny bonell w siedzisku i materacu – czyli całej powierzchni spania – komfortowe spanie
Łatwy dostęp do pojemnika na pościel – sprawny automat DL
Ozdobne wciągi na siedzisku i oparciu
Ozdobne przeszycia na siedzisku i poduchach
Tył sofy w tkaninie meblowej – takiej samej jak reszta mebla
Kompaktowe wymiary mebla
Wymiary
Szerokość 200 cm
Wysokość 94 cm
Głębokość 105 cm
Waga 85 kg
Do pobrania