Spot Ball – ciesz się nowoczesnymi i jasnymi wnętrzami

W nowoczesnych wnętrzach warto postawić na lampy punktowe, za pomocą których można stworzyć ciekawe efekty świetlne, a także „wymodelować” przestrzeń. Jeśli chcesz osiągnąć taki efekt w swoim domu, wykorzystaj w aranżacji spot Ball.

Metalowe klosze w kształcie kul sprawiają, że lampa prezentuje się bardzo oryginalnie i możesz łatwo połączyć ją z nowoczesnym wyposażeniem, charakteryzującym się zgeometryzowanymi formami. Czarna konstrukcja z chromowanymi detalami daje bardzo wyrazisty efekt, dzięki czemu spot Ball wyróżnia się w aranżacji. Reflektorki możesz regulować za pomocą ruchomych uchwytów, co pozwoli Ci skierować światło na wybrane elementy wystroju. W zestawie znajdują się 4 żarówki GU10 5W o ciepłej, przyjemnej w odczuciu barwie (320 Lm/2700 K).

Spot Ball świetnie pasuje do odważnych wnętrz, wyposażonych w meble na wysoki połysk i nowoczesne technologie. Użyj innych spotów i kinkietów z tej serii, aby zyskać możliwość punktowego rozjaśniania różnych części przestronnego pomieszczenia.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 26 cm
Wysokość 21 cm
Waga 2.5 kg
Do pobrania