Plafon Crest biały – nowoczesny i praktyczny

Szukasz pomysłu na nowoczesną aranżację świetlną Twojego domu? Nie sposób pominąć kolekcji Crest. Stylowe plafony, spoty oraz kinkiety ścienne pozwolą Ci precyzyjnie oświetlić wnętrze i nadać pomieszczeniu designerskiego charakteru. Plafon Crest biały to nowoczesna propozycja oświetlenia sufitowego.

Plafon posiada trzy reflektory o oryginalnym, geometrycznym kształcie tuby. Każdy z nich posiada możliwość regulacji położenia, dzięki czemu zawsze skierujesz światło w dogodnym dla Ciebie kierunku. Całość podtrzymywana jest przez okrągłą podsufitkę, przeznaczoną do montażu podtynkowego. Plafon Crest został wykonany z metalu w kolorze białym.

Trzy źródła światła pozwalają na montaż żarówki typu GU10 o maksymalnej mocy 7W. Takie rozwiązanie sprawia, że plafon zapewnia jasne i precyzyjne światło oraz świetnie sprawdzi się jako samodzielne oświetlenie pomieszczenia.

Klasa szczelności IP20 zabezpiecza lampę przed kurzem i wydłuża jej żywotność. Oświetlenie możesz uzupełnić, wprowadzając inne modele z serii Crest.