Spot Lotus – białym reflektorem w ciemność

Doświetl wybrane miejsca w mieszkaniu snopem intensywnego światła! Światło spotu Lotus będzie bardzo praktyczne. Reflektor będzie komponował się świetnie ze skandynawskimi i nowoczesnymi wnętrzami pomalowanymi na stonowane kolory. Stworzy też energetyczne połączenie z nasyconymi, żywymi barwami.

Sprawdzi się np. jako oświetlenie biblioteczki w salonie, półek w kuchni, w sypialni jako światło do czytania w łóżku, a także w przedpokoju. Oszczędny, minimalistyczny design będzie pasować również do biura lub instytucji.

Biały reflektor jest bardzo praktyczny ze względu na możliwość regulacji kąta padania światła. Ten prosty spot wykonany z metalu posiada klosz w kształcie walca. Uzupełnij go o żarówkę typu GU10 o mocy maksymalnej 50W.

Oprawa daje punktowe, mocno skupione i intensywne światło. Lampa ma wysokość 21 cm, szerokość 13 cm i średnicę 8 cm. Będzie szczególnie funkcjonalna w niewielkim mieszkaniu, gdzie liczy się każdy wolny centymetr przestrzeni. Nowoczesna lampa ma klasę szczelności IP20 – jej oprawka chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy powyżej 1,25 cm.

Lotus - wymiary
Szerokość 13 cm
Średnica 8 cm
Wysokość 21 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Auhilon Deco Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu GU10
Max moc źródła światła 50W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata