Spot RING 1 × GU10 – pozwól, aby dopełnił aranżację i zadbał o Twój komfort

Ten wysokiej jakości kinkiet RING swoją obecnością wprowadzi do Twojej przestrzeni niezapomniany klimat oraz funkcjonalność. Został wykonany z najwyższą starannością po to, by na co dzień dbać o estetykę Twojego wnętrza i zapewniać odpowiednią ilość światła. Możesz umieścić go na ścianie, jak i suficie – wszystko zależy od Twoich potrzeb i osobistych preferencji! Doskonale zaprezentuje się w nowoczesnych, modernistycznych oraz minimalistycznych przestrzeniach, takich jak salon, sypialnia, przedpokój, biuro bądź gabinet.

Oferowany spot został stworzony z malowanej proszkowo stali, która gwarantuje jego trwałość oraz atrakcyjny wygląd przez długie lata. Wymiary produktu to 8 × 16 × 8 cm. Jego źródłem światła jest żarówka GU10 o dowolnej barwie i maksymalnej mocy 40 W (brak w zestawie). Posiada klasę szczelności IP20.

Przekonaj się, jak wiele pozytywnych zmian wniesie do Twojego domu spot RING 1 × GU10! Uniwersalny system montażowy otworzy Cię na wiele możliwości umieszczenia produktu, co pozwoli na stworzenie efektywnej aranżacji!

Wymiary
Długość 8 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 8 cm
Waga 1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting