Spot Spectra – światło reflektorów w Twoim domu

Światło punktowe, inspirowane tym wykorzystywanym na deskach teatru, jest bardzo praktyczne i użyteczne, zwłaszcza w ciemnych oraz niewielkich pomieszczeniach mieszkania.

Spot Spectra został wykonany z metalu w kolorze intensywnej czerni. Nowoczesna lampa będzie doskonała jako wspomagające oświetlenie do salonu i sypialni. Sprawdzi się też jako źródło mocnego punktowego światła w kuchni lub łazience oraz w domowym gabinecie do pracy czy też w biurze.

Czarna lampa sufitowa posiada cztery lakierowane w środku na biało klosze. Biały lakier odbija i rozjaśnia padające światło, dzięki czemu jest ono jeszcze bardziej funkcjonalne. Każdy klosz możesz ustawić pod wybranym kątem, tak, by oświetlić wybrany przez siebie fragment pomieszczenia. Spot z reflektorami przymocowany jest do kwadratowej podstawy. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom lampa zmieści się nawet na niewielkim kawałku ściany.

Model Spectra nie zawiera w komplecie żarówek. Dobierz do niego cztery źródła światła z gwintem typu E27 o mocy maksymalnej 60W.

Spectra - wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 33 cm
Wysokość 22 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 4
Klasa szczelności (IP) 20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata